Set Medikal
Set Medikal
Set Medikal
Set Medikal
Set Medikal

Set Medikal San. ve Tic. A.Ş. olarak insan kaynakları politikalarımız, çalışanlarımızın potansiyelini ortaya çıkarmak temeli üzerinde yükselir. Çalışanlarımızın hem kurumumuz hem ülkemiz hem de dünyamız için katma değer yaratmaları için onları teşvik ederiz. Onların verimli, mutlu çalışması ve başarılı olması için tüm imkânlarımızı seferber ederiz. Çalışanlarımıza eşit haklar tanır, onların aidiyet duygusunun oluşmasına özen gösteririz. Girişim ve gelişim prensibini temele alan, yüksek performansa sahip, güçlü ve etkili bireyler olmaları için onları destekleriz. Böylece mutlu, kendine güvenen, Set Medikal San. ve Tic. A.Ş.’nin yüksek ülkülerine hâkim insan kaynakları oluşturmak için politikalar geliştiririz.

Bu esaslar ve ülkülerle; yeni insan kaynakları kazanımında, insan kaynakları yönetiminde ve insan kaynaklarını elde tutmada standart üstü ve dünyayla entegre bir insan kaynakları politikası uygularız. Çalışanlarımızın huzuru, başarısı ve işine bağlılığı bizim mutluluğumuzdur.

ÇEREZ BİLGİLENDİRMESİ

 

Web Sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Detaylı bilgi için K.V.K.K Aydınlatma Metni sayfasını ziyaret edebilirsiniz.